۲۶ تیر ۱۳۹۹ - July 16 , 2020
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷

واکنش سردار کمالی به کلیپ آواز غمگین دو سرباز +عکس

نقدامروز: رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح کلیپ منتشر شده از اجرای یک ترانه غمگین از سوی یک سرباز واکنش نشان داد.

سردار موسی کمالی در واکنش به انتشار کلیپی از آواز خواندن غمگین دو سرباز که منجر به گریه کردن آنان می‌شود در استوری اینستاگرام خود نوشت: سربازان مدافعان حریم نظم و امنیت کشور هستند و با تحمل سختی‌ها و شدائد زیاد امنیت و آرامش را برای ملت به ارمغان می‌آورند.

او سپس خطاب به یکی از سربازان حاضر در این ویدیو ادامه داد: هرچند به سربازان در خور شأن و منزلت سرباز ایران اسلامی توجه نمی‌شود، اما تو محکم و استوار باش سرت را بالا بگیر و از خود ضعف نشان نده و دشمن شادکن نباش.

واکنش سردار کمالی به کلیپ آواز غمگین دو سرباز +عکس

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح همچنین درادامه نوشته است: خداوند نگذرد از کسانی که در هر گوشه از خاک این کشور با زیر پا گذاشتن قوانین حق و حقوق سرباز را پایمال و به آن‌ها توهین می‌کنند. برای کار شخصی از سرباز استفاده کرده و همچنان اضافه خدمت و بازداشت می‌زنند. خداوند نگذرد از کسانی که با هرگونه اقدامی باعث دلسردی این دلاورمردان کشور می‌شوند.

کمالی در ابتدای این متن خود نیز فرازی از نهج البلاغه را آورده که در آن سربازان به عنوان دژ مردم، زینت زمامداران و مایه عزت دین و امنیت توصیف شده‌اند.


واکنش سردار کمالی به کلیپ آواز غمگین دو سرباز +عکس
لینک کوتاه : http://naghdemrooz.ir/?p=8580
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار