۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - August 11 , 2020
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

سارقی که مورد تحسین کاربران قرار گرفت! +عکس

نقدامروز: یک سارق با اقدام باورنکردنی خود پس از سرقت پول‌های یک زن جوان در مقابل یکی از عابر بانک‌های چین مورد تحسین کاربران قرار گرفت. این سارق با وجدان هنگامی که متوجه شد تمام پول‌های زن جوان همان پولی است که او لحظاتی قبل از بانک برداشت کرده است اقدام به بازگرداندن پول‌ها به او کرد.

ویدئویی که توسط دوربین‌های مدار بسته و همچنین دوربین خودپرداز بانک تهیه شده است چگونگی وقوع ماجرا را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که سارق با در حالی که یک چاقو در دست دارد به آرامی به زن جوان که مشغول برداشت پول از خودپرداز بانک است نزدیک می‌شود. زن جوان که ناگهان متوجه حضور این سارق با چاقو در پشت سرش می‌شود به سمت خودپرداز عقب رفته و چاره‌ای جز تحویل دادن تمام پول‌های برداشت شده که حدود ۲۵۰۰ یوان چین بود نمی‌بیند. اما این تمام ماجرا نبود.

سارق که به راحتی تمام پول‌های این زن جوان را تصاحب کرده بود احتمال می‌دهد این زن پول بیشتری در حساب بانکی خود داشته باشد و به همین دلیل از او درخواست می‌کند تا با وارد کردن کارت بانکی و رمز موجودی حساب بانکی او را مشاهده کند. اما در ادامه اتفاقی جالب رخ می‌دهد. هنگامی که این سارق باوجدان متوجه می‌شود که تمام پول‌های زن جوان همان مبلغی است که او تصاحب کرده است تمام پول‌ها را به زن برگردانده و متواری می‌شود.

انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی چین با واکنش کاربران همراه بود و بسیاری عمل این سارق در بازگرداندن پول‌های زن جوان را مورد تمجید قرار دادند. البته انتشار ویدئو موجب شد تا پلیس چین نیز تحقیقات خود را در مورد این سرقت انجام داده و سرانجام مرد سارق را دستگیر کند.


سارقی که مورد تحسین کاربران قرار گرفت! +عکس
لینک کوتاه : http://naghdemrooz.ir/?p=8588
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار